poczta@fotogalant.pl

 

tel. 790 797 777

Foto Galant
Foto Galant
Fotograf Na Wesele
Sesja Weselna
Plener Fotograficzny

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy zespołem fotografów i grafików z kilkunastoletnim doświadczeniem w fotografii ślubnej, plenerowej i portretowej. Nad wszystkimi zleceniami pracujemy zespołowo, dzięki czemu nasze realizacje są efektem pomysłów kilku ludzi, a nie jednego człowieka jak ma to miejsce u konkurencji.

 

 

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszego klienta i szybki czas realizacji. Dzięki dużej ilości pracowników naszego studia nie oddajemy zleceń po kilku miesiącach, ponieważ realizujemy zlecenia bardzo szybko.Nie mamy też problemu z wolnymi terminami, ponieważ jesteśmy bardzo dobrze zorganizowani.

 

Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie fotograficznym oraz studyjnym i nie zgadzamy się z powiedzeniem ,że "to fotograf robi zdjęcie, a nie aparat", ponieważ wysoka jakość sprzętu to też wysoka jakość zdjęć.

 

Wykonaliśmy już wiele sesji i dzięki temu nabyliśmy dużego doświadczenia przydatnego podczas nieprzewidzianych sytuacji, dlatego jesteśmy pewni siebie i nie boimy się wyzwań.

 

Jeśli szukasz profesjonalistów, zgłoś się do nas, ponieważ nikogo lepszego nie znajdziesz.

 

 

Zapraszamy!

Ekipa Foto Galant

 

Agencja Interaktywna

 

 

GREEN FROG

 

Wszelkie prawa zastrzeżone

Skontaktuj się z nami

 

poczta@fotogalant.pl

tel. 790 797 777

ul. Męczenników Oświęcimskich 14

44-240 Żory

Gdzie pracujemy?

 

Fotografujemy na terenie całej Polski i w każdych okolicznościach, nawet w tych najmniej sprzyjających, ponieważ lubimy wyzwania.

Jak pracujemy?

 

Dla nas najważniejszy jest każdy aspekt współpracy, począwszy od miłego kontaktu, przez profesjonalne podejście, aż po zachwycający efekt końcowy.